Hakkımda

“Buraya nasıl geldim?”, “Neler yaptım?” gibi soruları cevapladım.

ege beşe dijital pazarlama

Beni Tanıyın

2000 yılında doğmuş Z kuşağından biriyim. Hacettepe Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi okuyorum. Bölümümle bir alakam yok, detayları hikayemin tamamında okuyabilirsiniz. İlk internet sitemi 12 yaşımda kurdum. Dijital pazarlamayla tanışma sürecim çoğu insan gibi SEO ile başladı. Kendimi geliştirdim ve SEO tek hizmet verdiğim alan olmaktan çıktı. Google Ads, Facebook & Instagram Reklamları, İçerik Pazarlaması, Performans Pazarlaması gibi birçok alanda uzmanlaştım. E-Ticaret ile hikayem 4 yıl öncesine kadar gidiyor. Birçok markaya bu konuda hizmet verdim. Kendi e-ticaret sitelerim de var.

Dijital Pazarlama ile Nasıl Tanıştım?

Oynadığım oyunların hilelerini not almak için açtığım bir internet sitem vardı. Bu internet sitesini insanlar Google’dan buluyordu ve siteme yorum yapıyorlardı. Başka insanlarla etkileşime girmek beni çok mutlu etmişti, bu yüzden daha fazla insana ulaşmak istedim. Sitemin trafiğini artırmak için neler yapabilirim diye araştırırken SEO ile tanıştım. SEO’yu kendi sitemde uygulamaya başladım ve uygulamalarla birlikte trafiğim de artmaya başlamıştı. Bu oyun hilesi paylaşılan sitedeki etkileşimi sevdiğim için, benim de takip ettiğim forumlar gibi bir forum kurdum ve yaklaşık 5 bin üyeye ulaştım. Bu dönemde AdSense ile ve banner reklamları öğrendim. İlk defa internetten para kazanmıştım ve belki de bugünleri görmemin en büyük sebebi de budur. Farklı şeyleri araştırırken kendimi webmaster forumlarında buldum. Burada birçok şey öğrendim, öğrendiğim en büyük şey ise, bilgimi satabilmekti. Yani internetten para kazanmak sadece reklamlarla olan bir şey değildi. SEO hizmetleri satarak devam ettim. Freelancer olarak 14-15 yaşlarımda, ciddi anlamda oturduğum yerden para kazanıyordum. Bunu birkaç sene yaptıktan sonra işlerimi daha da büyütmem gerektiğini fark ettim.

0

Yıllık Tecrübe

+ 0

Çalışılan Marka

9 yıldan uzun süredir dijital pazarlamanın içindeyim ve bu sürede 200'den fazla markanın işlerini büyütmesine yardım ettim.

Girişimlerim

Bugüne kadar çeşitli girişimlerim oldu, dijital pazarlama ile ilgili girişimlerimi yan tarafta görebilirsiniz. Tüm projeler CORAZU bünyesindeki alt markalar olarak yayındadır. Hepsinin amacı da “markaları internette daha görünür hale getirmek”.

Kronolojik olarak kuruluş sıralaması CORAZU’dan SEODersleri’ne doğrudur. Hepsi dijital pazarlamanın birçok dalına hizmet vermek üzere kurulmuştur. Asıl alanım SEO olduğu için projelerimde asıl hedefim her zaman organik ziyaretçi kazanımı hizmeti sunmaktır.

CORAZU

Firmalara 360 derece kurumsal dijital pazarlama hizmeti ve branding hizmetleri sunan ajanstır.

İçerikly

Markalara dijital içerik yazarlığı hizmeti sunan yüzlerce yazardan oluşan içerik ajansıdır.

GüzelSEO

Bireysel veya kurumsal müşterilerin etkili SEO ürünlerini bulabileceği SEO sitesidir.

SEODersleri

Temel seviyeden ileri seviyeye SEO eğitimleri veren bir eğitim sitesidir. Webinarlar gibi etkinlikleri vardır.

“En iyisi olmak istiyorsan, birden fazla olmalısın.”
-Ege Beşe

Scroll to Top