SEO Hizmeti

SEO hizmeti, markaları ve web adreslerini arama motorlarında üst seviyelere taşımak için en ideal tercihtir. Arama motoru optimizasyonu çalışması, markanıza ilişkin imajı dijital dünyada bir adım öne çıkarır. Özellikle kurumsal SEO çalışması, web sitenize organik ve gerçek kullanıcı çekmek için tercih edebileceğiniz en etkili yoldur. SEO hizmeti ardından arama motoru botlarının rahatlıkla tanımlayabileceği seviyeye ulaşan web adresiniz. Arama sonuçlarında yükselir. Bunun gerçekleşmesi için ise hem site dışı hem de site içi bir dizi SEO çalışmasını yürütmek gerekir. SEO projelerim kapsamında markanızı dijital dünyada bir adım öne geçirmek ve web sitenizi hedef kitlesi ile en iyi şekilde buluşturmak için gerekli adımları izliyorum.

Kapsamlı Bir SEO Hizmetini Deneyimleyin

SEO hizmeti dendiğinde akla site içi ve site dışı SEO çalışmaları gelir. Bunların her ikisini proje kapsamında birleştirmeden etkili bir sonuç almak mümkün değildir. Web adresinizin ve web adresi içinde vizyonunuza, misyonunuza yönelik bilgi veren detayların arama motoru sıralamasında üst sıralara çıkabilmeleri için çok yönlü bir çalışma gerekir. Size en etkili sonuçları sunmak için gerçekleştirdiğim kapsamlı çalışmalar şunlardır:

 • Site İçi SEO Çalışmaları: Site içi çalışmalarda hedef anahtar kelimeleri bulma, bu anahtar kelimeleri site başlıklarına ve site içi metinlere uygulama adımları izlenir. Diğer yandan daha hızlı açılan ve ziyaretçi kaybına sebep olamayan bir site için gerekli SEO iyileştirmelerinin tümü bu aşamada incelenir.
 • Site Dışı SEO Çalışmaları: Otoriter olan sitelerden kaliteli ve suniliğe sebep olmayacak backlink alma, kalıcı paylaşımları sosyal medya adreslerinde yapma, kampanya ve reklamları başlatma gibi adımların tümü site dışı çalışmalarda günde gelir.

Sizler için gerçekleştirdiğim SEO projesi kapsamında iki farklı kategori üzerinden hareket ederek, hem marka adınız hem da kampanyalarınız için etkili bir tanıtımı da gerçekleştiriyorum.

Profesyonel Site İçi SEO Hizmetinde ve Geniş Avantajlarını Yararlanın

Site içi SEO hizmeti, web sitenizin arama motoru sıralamasın önde yer alması için gerekli olan tüm nitelikleri ona kazandırır. Sizin için gerçekleştirdiğim Site içi SEO çalışmasındaki adımlar ve elde edeceğiniz avantajla ise şöyledir:

 • Web sitenizde yer alan tüm içerikleri arama motoru botlarının rahatlıkla tanıyabileceği formata getiriyorum.
 • SEO uyumlu şekilde hazırlanmış olan metinleri veya görsel öğeleri web sitenize yerleştiriyorum.
 • Web sitenizin sayfalarında yer alan H1, H2 vb. şeklinde devam eden başlık etiketlerini SEO uyumlu olarak oluşturuyorum.
 • Meta açıklamalarını düzenleyip, site içeriklerinin sadece SEO açısından değil kalite açsından da önde olmasını sağlıyorum.
 • Sayfalar üzerinde kemle yoğunluğunu kontrol etme, site haritası oluşturma, site hızı yükseltmek için özel çalışmaları gerçekleştirme gibi adımların tümü tarafımca verilir.
 • SEO çalışmasında en önemli detaylardan biri olan siteyi mobil erişime uygun hale getirme, Google algoritma güncellemelerini uygulama aşamaları ise siye içi SEO hizmetinden sizlere tarafımca sunulan diğer detaylardır.

SEO Hizmetinde Raporları Takip Etme Şansı

SEO hizmeti verirken amacım sadece sizi hedef kitlenize ulaştırmak ve arama motorunda üst noktaya ulaşmanızı sağlamak ile sınırlı değildir. Bu noktada nasıl bir yoldan ilerlediğimiz öğrenmek sizin haklarınız arasındadır. Bu yüzden SEO projemde rapor çıkararak bunları size sunarım. Raporlar ve SEO analizleri üzerinden web adresi ziyaretçi sayısı, trafik oranı, E-ticaret sitesi pazarlama başarısı, en çok hangi anahtar kelimeler üzerinden ziyaretçinin sayfaya çekildiği ve diğer pek çok detay açıkça görülür. SEO hizmeti almak amacıyla başvurduğunuzda, arama motorunda üst sıralara ilerleşmenizi sağlarken, sitenizin nasıl bir performansı sergilediğini de raporlarım üzeriden sunuyorum. Bu kapsamda her detaya hakim olacağınız, aklınızda bir sorunun kalmayacağı bir süreci birlikte geçiriyoruz.

SEO Hizmetinde Analiz ile Detaylara Erişin

SEO projemde markanızı, ürünleriniz,kampanyalarınız, markanıza yönelik öne almak istediğiniz imajı arama motorlarında geniş kitlenin görebileceği bir alana taşıyorum. Tüm bunları yaparken aynı zamanda analizlerden yararlanır ve bı-u analiz sonuçlarından sizin de haberdar olmanızı sağlarım. Analizler sizin için konunun detaylarını daha net şekilde görebilmeyi sağlarlar. SEO analizlerini ise şu şekilde sıralayabilirim:

 • İlk hafta site içi analiz,
 • İçerik ve meta analizleri,
 • Kod, mobil uyumluluk, rakip analizleri,
 • Full SEO checkup,

Bu analiz adımlarıyla ilk olarak sitenizin mevcut durumunu ve performansını tespit ediyor, ardından tüm eksiklerini SEO hizmeti ile gideriyorum.

İletişim için:

Scroll to Top