Anahtar Kelime Araştırması

Anahtar kelime araştırması hizmeti, sizin için hem iç SEO hem de Dış SEO hizmetinde sunulması gereken hizmet çeşididir. SEO projelerinde anahtar kelime analiz hizmeti ile web sitenizi SEO kurallarına en uygun yapıya ulaştırıyorum. Anahtar kelime araştırması, web adresinize eklediğim içerikleri arama motoru botları tarafından fark edilir ve rahatlık tanımlanır konuma ulaştırırlar. Bu yüzden SEO planlarında anahtar kelimeleri belirlemek ve onları bir düzen içinde site içeriklerine yerleştirme atlanamayacak bir adımdır.

Site İçi SEO Çalışmalarında Anahtar Kelime Araştırması

İç SEO anahtar kelime araştırması, firmanızın web sayfasını arama motorlarından üst sıralamak çıkarmak için yararlandığım temel adımlardan biridir. Bu adımlar ilk olarak Google ve diğer arama motorları tarafından en çok tanınan ve sayfa puanını yükselten anahtar kelimeleri tespit ediyorum. Tespit aşamasında ise farklı SEO analiz araçlarından yararlanıyorum. Elde ettiğim anahtar kelimeler arasından firmanızın veya markanızın sektör alanı ile ilişki olan seçenekleri kullanmamız her zaman daha uygun olur. Diğer yandan sadece bir ürüne veya konuya yönelik anahtar kelimeleri de tercih edebilirsiniz.

Bu anahtar kelimeleri ardından web adresinizde yer alan metinlere, görsel açıklamalarına, başlıklara, site haritasına ve gerekli olan diğer tüm alanlara uyguluyorum. Sonuç olarak eb adresinizde kalite yükseltici bir çalışmayı gerçekleştiriyorum. Botlar bu anahtar kelimeleri sayfalarda yakalar ve sayfayı daha ziyaret ederek puanlar. E-ticaret adresiniz veya blog sayfanız çalışma sonunda arama motorlarında yükselişi yakalar.

Site Dışı SEO Çalışmalarında Anahtar Kelime Araştırması

İç SEO anahtar kelime araştırma çalışmaları kadar dış SEO anahtar kelime araştırma hizmeti de önemlidir. Çünkü dış SEO için anahtar kelimeleri araştırmak sizi potansiyel müşterileriniz ile buluşturmakta etkili bir yoldur. SEO projelerimde bu yüzden dış SEO ‘da anahtar kelimeye özen gösteriyorum. İlk olarak dış SEO’da öne alacağımız kampanyanız, tanıtım metniniz ve ya ürününüz hakkında geniş bilgiyi alıyorum. Ardından konu ile bağlantılı olan ve arama motorlarında üst sıraları hedefleyen anahtar kelimeleri belirliyorum. Bu süreçte ise SEO anahtar kelime analiz araçlarından ve rakip anahtar kelimelerini analiz eden uygulamalardan yararlanıyorum.

Belirlediğim anahtar kelimeleri ise dış SEO çalışmasına dahil etmek için backlink ve sosyal medya ağlarında kullanıyorum. Burada ürünleriniz veya hizmetiniz hakkında paylaşacağım kampanya metinlerinden, görsellere kadar her alanda botlarca sık tanımlanan anahtar kelimeler yer alır. Gerekli olması halinde bu anahtar kelimeleri destekleyici varyantları ile kullanarak doğal bir yapıyı oluşturuyorum. Botlarca rahatlıkla tanınan ve en fazla kullanıcı kitlesini çeken anahtar kelimelerin kampanyalarınızda yer alması ise SEO’da başarıyı size sunar.

Anahtar Kelime Araştırması ile Doğru Sonuçlara Erişin

Anahtar kelime araştırma hizmeti alırken anahtar kelime araştırma araçları ile sonuçlara eriştiğiniz bilmek size güven sağlar. Çünkü anahtar kelime analiz araçları arama motorlarında üst sırada yer almaya imkan sonuçları en net şekilde veren dijital sistemlerdir. İnsanların sahip olduğu hata paylarına yer vermezler ve arama motorları ile bağlantıyı sağlarlar.

SEO projelerimde bu araçlardan destek alarak profesyonel sonuçları sizler için sunuyorum. İç ve dış SEO çalışmalarından site adresinden metinlerine kadar araçlardan elde ettiği anahtar kelimeleri kullanıyorum. Bu kapsamda web adresinize arama motorlarının iyi puanları vermesi mümkün hale gelmektedir. Google tarafından verilen kalite puanlarını anahtar kelimler ile yükselterek, web adresiniz ve marka adınız için üst sıraları hedefliyorum.

E-Ticaret Siteleri İçin Anahtar Kelime Araştırma Hizmeti

E-Ticarette anahtar kelime arama hizmeti, sektör rakiplerinizin önüne geçebilmenizi sağlar. SEO projem çerçevesinden E-Ticaret siteniz için analiz araçlarından en uygun anahtar kelimeleri tespit ediyorum. Bu anahtar kelimeleri ise ürün açıklamalarından sitenin blog alanına kadar her bölümde kullanıyorum. Bura dikkat ettiğim bir detay ise anahtar kelimelerin yoğunluğudur. Bu kelimeler oldukça doğal bir yapıda ve aşırıya kaçmayacak şekilde kullanılmalıdırlar. Aksi halde arama motorlarından alınana puanda düşüş yaşanabilir.

Tamamen organik bir şekilde yerleştirdiğim anahtar kelimeler, özellikle kampanyalarınızın ve hizmetinizin arama motorunda geniş bir kitleye ulaşmasını sağlar. Bu kapsamda ise potansiyel müşterileriniz sitenizi daha yoğun oranda ziyaret etmeye başlarlar. E-Ticaret sitenizde alışveriş yapma, randevu oluşturma, olasılığı yüksek kullanıcıların anahtar kelime araştırma hizmeti ardından bu alana yönelmeleri ise pazarlama başarısına daha fazla yaklaşabilmenizi sağlar.

İletişim için:

Scroll to Top