SEO Analizi Hizmeti

SEO analizi hizmeti birçok farklı analiz aşamasını içeren ve bütünün sizin için geniş fırsatları sunan bir araştırma hizmetidir. SEO projelerimde analiz aşamalarını hem siteniz için hem de rakip siteler için gerçekleştiriyorum. Aynı zamanda anahtar kelime analizi, bakcklink analizi ve araştırması, anahtar kelime varyantların analizi, site hızı analizi gibi pek çok adımı izliyorum. Tüm bunlar birleştiğinde, web adresinizi ve hizmetinize dair detayları arama motorların üst sıralara taşıyan asıl verilere ulaşıyorum. SEO planını belirlememde temel araçlar olan SEO analiz hizmetleri, sizin için başarılı sonuçları sunmamayı sağlarlar.

SEO Analizi Hizmetinde Doğru Anahtar Kelimeleri Sayfanıza Kazandırın

SEO analizi hizmeti, web adresinizin kalitesini yükselten anahtar kelimelere en kısa sürede erişmenizi sağlar. SEO projelerimde sizler için gerçekleştirdiğim anahtar kelime analizler, botlar tarafından en çok taranan anahtar kelimeleri tespit etmemi sağlar. Bu kelimeleri ise hem site içi hem de site dışı SEO çalışmalarımda kullanarak sizin için arama motorunda etkili bir yükselişi sağlıyorum.

SEO analizi hizmeti verirken anahtar kelimeleri özel anahtar kelime araçlarından yararlanarak tespit ediyorum. Bu araçlar insani kararlara yer vermeyen ve tamamen net sonuçları sunan dijital sistemlerdir. Arama motorlarının en sevdiği ve doğal anlatımı sunan anahtar kelimeleri sunarlar. Analiz ardından elde ettiğim anahtar kelimeleri ise öncelikli olarak web adresinizde yer alan metinlerde, ürün açıklamalarında, başlıklarda, adreste gerekli oranda kullanıyorum. Anahtar kelimelerin doğal bir dağılım ile yer aldıkları sayfalar ise botlar tarafından sıklıkla ziyaret edilir ve iyi puan değerini alırlar. Çalışma sonunda web adresinizi başarılı bir sıralamaya çıkarıyorum.

SEO anahtar kelime analizi hizmeti verirken tespit ettiğim ve web adresinizde kullandığım anahtar kelimeleri daha yüksek bir arama motoru puanı için varyantları ile desteklemeyi tercih ediyorum. Bu işlem SEO çalışması ardından özellikle botları rahatsız etmeyecek ve onlar tarafından çok daha iyi anlaşılacak web sayfalarını tasarlamak için tercih edilir.

Rakip Analizi ve Sektör Analizi

SEO rakip analizi hizmeti sunarken, rakiplerinizin hangi konulara değinerek, hangi anahtar kelimeleri kullanarak başarı yakaladıklarını tespit ediyorum. Diğer yandan tam tersi koşullarda sizinle aynı sektörde yer alan ve arkanıza bulunan bir firmanın web adresinin hangi konular üzerinden geride kaldığını da tespit ediyorum. Bu iki aşama arama motorlarında başarılı ve başarısı sonuçları getiren anahtar kelimeleri, metinlere ilişkin konu başlıklarını açıkça ortaya koyarlar. Bu verilere dikkat ederek sizin web adresiniz için bir SEO çalışma planı hazırlayıp, rakiplerinizi geride bırakmak için gerekli olan SEO proje adımlarını izliyorum.

Rakip analizi aynı zamanda başarısız sonuç veren adımları tekrarlamam avantajını SEO hizmetine kazandırır. Sizin için rakip sayfa analizi yaparken rakibinizin hangi içerikler sebebi ile arama motorlarınca az ziyaret edildiğini tespit ediyorum. Bu kapsamda benzer içerikleri asla SEO projeme dahil etmeyerek risklerden korunmanızı sağlıyorum.

Zararlı Backlink Analizi

SEO zararlı backlink analizi, web adresiniz ve marka isminizi korumak için gerekli olan bir hizmettir. SEO backlink analizi hizmeti sunarken periyodik olarak hangi adreslerin size yönlendirme yaptıkları tespit ediyorum. Günümüzde bazı siteler rekabet adına etik dışı işlemler gerçekleştirebilirler. Bu kapsamda sizin marka adınız veya siteniz hakkında asılsız bilgileri internet dünyasında yer alabilir ve bunlardan haberiniz ise olmayabilir. Backlink analiz çalışmalarımda hakkınızda bu tip detaylara değinen bir adres varsa analiz ile açığa çıkar. Bu adresler için Google’a gerekli bildirimleri yaparak web adresinizi koruma altına almak ise burada benim görevimdir. Tüm adımlar ile Backlink analiz ardından web sitesi otoritenizi koruma altına alıyorum.

Rakip Baclink Analizi

Backlink rakip analizi, rakiplerinizin web adresleri üzerinden gerçekleştirdiğim bir araştırmadır. Bunu ise size yarar sağlayacak verileri toplamak amacıyla yapıyorum. İlk olarak web dünyasında sizin web adresinizin önünde olan ve aynı sektörde yer aldığınız firmaların web adreslerini inceliyorum. Bu adreslerin backlink aldıkları adresleri analiz ediyorum. Elde edilen organik, etik, güvenilir ve otoritesi yüksek site sonuçlarını ise sizinle paylaşıyorum. SEO analizi hizmeti verirken, işte tam bu noktada daha geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlayan kaliteli backlinleri değerlenmeniz için uygun zemini hazırlıyorum.

İletişim için:

Scroll to Top