SEO Danışmanlığı

SEO danışmanlığı, markanızın mesajlarını, kampanyalarını, markanızı ve web adresinizi arama motorlarında üst seviyelere taşıyan çalışma dalıdır. Sizlere SEO danışmalığı yaparken, isteklerinize de kulak vererek en iyi koşulları oluşturmaya çalışıyorum. İlk adımda markanıza veya firmanıza ait siteyi analiz ederek, o günün şartlarında hangi durumda olduğunu belirliyorum. Ardından borların sitenizi daha iyi tanıması için gerekli olan tüm çalışmaları gerçekleştiriyorum. SEO danışmanlık hizmeti kapsamında aynı anda raporlama sürecini sunarak, detaylardan haberdar olmanızı sağlıyorum. SEO danışmanlık fiyatları bazında avantajlı koşulları sizlere sunuyorum.

Profesyonel SEO Danışmanlığıyla Tüm Proje Detaylarından Yararlanma Şansı

Sizlere verdiğim SEO danışmanlığı kapsamlı bir projeyi ifade eder. Bu SEO çalışmasında ise her adımda site hızınızı iyileştirmek, size organik ziyaretçileri kazandırmak ve markanıza dair hizmetleri internet dünyasında öne çıkarmak için işlemler gerçekleştiriyorum. Bu proje kapsamında yararlanacağınız hizmet detayları şunlardır:

  • Kurumsal sayfalarınız için meta Tag düzenleme desteği,
  • Sayfa açılış hızını yükseltici SEO danışmanlık çalışması,
  • Js ve Css dosyalarını düzenleme,
  • Web adresinde yer alan resim, video, metin, kod, başlık düzenleme işlemleri ve bunların botların tanımasına uygun formata ulaşması,
  • Baclink işlemler, anahtar kelime analizi, anahtar kelime tespiti, kelimelerin site içi metinlerde uygun şekilde bulunması,
  • Sosyal medya imleme, firma rehberi oluşturma,
  • SEO danışmanlık desteği ile Raporlama ve analizle web sitesi eksiklerini tespit etme,
  • Bu eksiklere göre yeni SEO çalışmaların uygulama,

Bu ve SEO danışmalığı çerçevesinde sunabileceğim pek çok çalışma adımını silere sunuyorum. Kapsamlı ve detaylara eğilen bir çalışma ardından arama motoru sıralamasında üst sıralara erişebilirsiniz.

Tüm Metrikleri Ölçen SEO Danışmalığıyla Başarıyı Yakalayın

Size SEO danışmalığı yaparken başarınız yükseltecek olan metrikleri göz önünde bulunduruyorum. Metrikler hakkında gerekli ölçümleri sağlayarak SEO projesinde çok daha sağlıklı bir yönde ilerleyebilmenizi sağlıyorum. Çalışmam kapsamında sitenize dair gerçekleştireceğim ölçümleri şu şekilde sıralayabilirim:

  • Web Sitesi Sayfasında Geçirilen Süre: Organik olarak web adresinize gelen kullanıcı sayısının ne kadar olduğunu SEO hizmetinden ölçmek yüksek önem teşkil eder. Eğer ölçümlerde ziyaretçilerin site içinde az vakit geçirdiklerini tespit ediyorsam, site hızını yükseltici teknikleri uygulayarak problemi ortadan kaldırma yoluna gidiyorum. Çünkü yavaş açılan bir sitede beklemek istemeyen kişiler rakip sitelere giderler. Bunun önüne geçmek için SEO çalışması ile sizin için açılış hızı yüksek bir siye yaratıyorum.
  • Anahtar Kelime Performansı: Anahtar kelimelerin performanslarını ölçmek oldukça önemlidir. Bunu ise belirli SEO analiz programları üzerinden gerçekleştiriyorum. Web adresi sayfalarınızda çokça okunan ve botlarca en çok tanınan anahtar kelimeleri bu yol ile tespit ediyorum. Aynı anda rağbet görmeyen ve botlarca tanınması zor olan kelimeleri de tespit ediyorum. Bu kapsamda botlar tarafından daha iyi oranda tanınacak yeni anahtar kelimeleri site içi metinlere uygulayarak, sitenin arama motorunda üst sıralara ulaşmasını sağlayacak en kapsamlı çalışmayı gerçekleştiriyorum.

Organik Ziyaretçileri Hedefleyen SEO Danışmanlığı

SEO danışmanlığı alırken, özellikle E-ticaret sitenize yönelik edindiğiniz takipçilerin gerçek ve organik kişiler olmasına dikkat etmeniz gerekir. Bu ise ancak doğal ve profesyonel bir SEO çalışması ardından kazanabileceğiniz bir avantajdır. Sizlere verdiğim danışmalıkta web adreslerinize ve E-ticaret sitelerinize kaliteli içerikleri ve görselleri kazandırıyorum. Aynı zamanda site tasarımında ve kod yapısında arama motorlarının ilgisini çekecek çalışmaları gerçekleştiriyorum.

Tüm bu detaylar ile kampanyalarınızdan, indirimlerinizden, E-ticaret sayfanızdan, ürünlerinizden internet dünyasında daha fazla kullanıcının haberdar olmasını sağlarım. Potansiyel müşterilerinizle sizi buluşturduğum SEO danışmanlığı projelerim sayesinde E-ticaret siteniz için gerçek ve yeni kullanıcı kaynaklarına ulaşabilirsiniz. Bu kapsamda pazarlama stratejilerinde de yükselebilirsiniz.

Detaylara Dikkat Eden SEO Danışmanı Farkı

SEO danışmanlığı gerçekleştirirken temel uygulamalar harici gözden kaçmaması gereken detayları da sizler için takip ediyorum. Bu kapsamda SEO danışmanlık şirketi kalitesini belirgin şekilde deneyimleyebilirsiniz. Örneğin web adresinizde fazla anahtar keline kullanımına bağlı spam oluşmasını önleme, baclinklerin kaynağı belli olmayan sitelerden alınmaması, arama motorunda indekslemenin önüne geçen kalitesiz video ve içerikleri sayfadan temizleme gibi pek çok detay çalışma tarafımca sizlere sunulur.

Güncel algoritma takipleri, analizler ardından iyileştirici çalışmalar, SEO projelerimde konu aldığım çalışmalardır. SEO danışmanlığı detayları görmeyi ev bunlara müdahale ederek markanızı internet rekabetinde diğerlerinin önüne alabilmeyi gerektirir. Size bu temel amacı sağlayarak, memnuniyetiniz önce tutuyorum.

İletişim için:

Scroll to Top