Zararlı Link Analizi

Zararlı link analizi hizmeti, markanızı ve sitenizi zedeleyebilecek durumları ortadan kaldıran bir hizmettir. Özellikle son dönemlerde çeşitli sektörler ele alındığında rekabete bağlı olarak, SEO çalışmalarında hak gözetmeyen işlemler gündeme gelebiliyor. Baclinkler doğal, kaliteli ve kötü amaçsız gerçekleştirildiğinde fayda sağlarlar. Ancak kötü niyetli yapıla Backlinler ise markayı zedelerler.

Başka kurumlarca sizin web sitenizin adı kullanılarak, karalama amacı ile bir takım sitelerde karalayıcı bilgiler verebilirler. Adult, kumar gibi sizinle ve hizmetiniz ile hiç ilgisi olmayan Backlinler karşınıza çıkabilir. SEO projelerim kapsamında, zararlı link analizi çalışması ile URL’lerden sitenize çıkan backlinkleri tespit edip, bunlardan korunmanızı sağlıyor. Periyodik olarak markanız ve web adresiniz hakkında zararlı Backlink analizleri yaparak, Google’a bildirilmesi gereken kötü niyetli açıklamalarla ilgileniyorum.

Neden Zararlı Link Analizi Yapılmalı?

Rakip analizi hizmeti, zararlı link analizi hizmeti kadar önemlidir. Çünkü arama motorlarında rakip markaların web adreslerinin önüne geçmek için etik dışı bir yol izlemeden başarı almayı sağlar. Suni, yapay, karalayıcı Backlink uygulamaları başvuran bir SEO hizmeti profesyonel şartları sağlamaz. Doğru olan rakip analizi yapmak ve sonuçları değerlendirmektir. Aynı anda zararlı link analizi araçları kullanılmalı ve tespit edilen etik dışı durumlar Google’a bildirilmelidir.

Zararlı link analizi yapmak ve web adresinizi, marka imajınızı güvende tutmak benim için oldukça önemlidir. Bunu yanında gelişimi sağlamak için rakip analizinden yararlanmaya da özen gösteriyorum. Rakip analizinde, rakip markaların sitelerini özel araçlar ile analiz ediyorum. Bunun sonunda ise rakip marka sitesinin hangi konular ile öne çıktığını, hangi anahtar kelimeleri kullandığını net şekilde öğreniyorum. Sizin için bu aşama ardından rakiplerin önüne geçecek bir SEO projesini belirlemem gerekiyor. Özel bir plan çerçevesinde rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayabilecek anahtar kelimeleri ve temiz kod yapısını tespit ediyorum. Ardından bunları hem siteye hem de reklam çalışmalarınıza doğru şekilde uyguluyorum.

Backlinkleriniz Yükselmenizi Engelliyor Olabilir!

Anahtar kelime analizi, anahtar kelime analiz araçlarından yararlanarak sunduğum bir hizmettir. Bu kapsamda size arama motorlarının yüksek puan verdiği anahtar kelimeleri sunuyorum. Bu kelimeleri ise web adresinizin yapısında, metinlerde, başlıklarda, sosyal medyada yer aşan kampanya içeriklerinizde kullanıyorum. Geniş bir alanda arama motorlarının tarayabildiği anahtar kelimeleri, doğal dağılımda kullanarak web adresinizi arama motorunda üst sıralara taşıyorum.

Anahtar kelimeleri özellikle iç SEO hizmetinden web adresi içindeki metinlerde kullanmak yararlı olur. Çünkü sayfanız botlar tarafından daha fazla ziyaret edilir ve puanlaması yükselir. SEO çalışmalarımda zararlı link analiz etme adımı web sitenizi koruma altına alırken, anahtar kelime analiz çalışmaların ise kalite puanını ve sıralamayı yükseltir.

Site Hız Testi ve Analiziyle Trafiği Yükseltme Şansı Yakalayın

Web siteniz eğer oldukça yavaş açılan ve sekmeler arasında bağlantı kurmakta zorluk çekilen bir sayfaysa potansiyel müşterilerinize ulaşabilmeniz oldukça zordur. Çünkü internet kullanıcıları hızlı işlem yapmak ve teknolojiden tam anlamı ile yararlanmak isterler. Sayfa açılışında dakikalarda beklemek yerine siteden çıkarak ağda hızlı olan başka bir alanda arama yapabilirler.

Sitenizin yavaş olması bu durumda size site açı trafik akışında düşüş yaratır. Sorunu ortadan kaldırmak için SEO projemde site hızını yükseltici çalışmaları gerçekleştiriyorum. Bu sayede potansiyel müşterileriniz veya blog okuyucularınız hızlı bir şekilde site ana sayfanıza ulaşabilir ve tercih ettikleri sekmelere girerek vakit geçirebilirler. Özellikle E-Ticaret siteleri için avantaj sunan site hızı yükseltici çalışma, potansiyel müşterinin aklındaki ürüne en hızlı şekilde erişmesini sağlar. SEO projelerimdeki bu adım sayesinden hem site içi trafik akışınızın yükseldiğini görecek hem de potansiyel müşterileriniz artık kaybetmediğinizi fark edeceksiniz.

Anahtar Kelime Varyantlarının Analiziyle İçeriklerde Kaliteyi Yükseltme Fırsatı

Anahtar kelime analizi kadar onlar ile birlikte kullanılan varyantların tespiti de SEO hizmetinden önemli bir aşamayı oluşturur. Çünkü tüm metinde yoğun anahtar kelime kullanımı aram motorları üzerinden suni bir hissi başlatır ve alınan puanlar düşer. Yüksek bir puanlama için metinlerde anahtar kelimeleri doğal varyantlar ile desteklenmesi gerekiyor. Bu kapsamda doğal bir dağılım, botlarca rahat algılanmayı ve arama motorunda yükselmeyi sağlar.

SEO projelerimde bu açıkladığım nedenlere bağlı olarak anahtar kelimelerin varyantlarını da analiz araçlarından tespit ederek kullanıyorum. Bu kapsamda kampanyalardan, ürün açıklamalarına kadar her alanda doğal bir formu yakalıyorum. Zararlı link analizi hizmeti, rakip, anahtar kelime, varyant kelime, hız analizi hizmetleri kategorilerini birleştirerek kapsamlı bir çalışmayı size sunuyorum.

İletişim için:

Scroll to Top