Instagram Reklam Yönetimi

Instagram reklam yönetimi hizmeti, günlük 700 milyon kullanıcı sayınsın yer aldığı bir alanda reklam yayınlamaya imkan sağlayan hizmettir. Markanızın ürünlerini tanıtmak, yeni müşterilere ulaşabilmek, satış performansını yükseltmek için Istagram reklam yönetimi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Instagram reklam yönetimi hizmet fiyatları geleneksel reklamcılık hizmet fiyatlarından oldukça düşüktür. Aynı zamanda Instagram reklamları markanızı geleneksel reklam çalışmalarıyla ulaşılacak kitleden daha geniş bir kitleye ulaştırırlar. Hem ekonomik açıdan avantajı deneyimlemek hem de reklamlardan web adresinize potansiyel müşteriler çekmek için size sunduğum destekten yararlanabilirsiniz.

Etkili Instagram Reklam Yönetimi Hizmeti

Instagram reklam yönetimi hizmeti alırken birden farklı amaca ulaşmak için isteklerinizi bana bildirebilirsiniz. Instagram reklam yönetiminden markanızı tanıtmak, bilinirliliği yükseltmek için yararlanabilirsiniz. Etkileşim sağlamak, yeni müşterileri web adresinize çekmek, ürün satışı doğrudan Instagramdan yapmak için bu hizmeti alabilirsiniz. Hizmetinizi tanıtmak, mobil uygulamalarınızın daha fazla kişi tarafından indirilmesi sağlamak amacıyla hizmetimden yararlanabilirsiniz. Hizmette benimsediğim etkili Instagram reklam yönetme statejisi sayesinde, amaçlarınıza ulaşmanızı sağlıyorum.

Keşfete Çıkan İçerikler

Instagram reklam yönetimi gerçekleştirirken reklamlarınızı Instagramın farklı bölümlerinde ön plana çıkarıyorum. Bu kapsamda tek bir alan üzerinden değil genel bir dağılım üzerinden hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyorum. Instagram’da ana sayfa akışında, stories bölümünde, keşfet alanında reklamlarınızı konumlandırıyorum. Çalışmam kapsamında en fazla verimi ve geri dönüşü almak için reklam yerleşiminiz bizzat planlıyorum.

Diğer yandan reklam yayınında klasik bir paylaşım şeklinin kullanılması tercih edilmez. Klasik bir paylaşımı sizde gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel bir yönetimde “tanıtım yap“ butonunun konusu olacak reklam paylaşımları yapılmalıdır. Ancak bu yöntemler Instagramda yer alan reklamlar içi detaylı hedeflemeleri tanımlayabilmek mümkün hale gelir. Bilgisini sunduğum tüm bu detayları ve formata uygun bir şekilde reklam sürecini yönetiyor ve paylaşımları sağlıyorum.

Doğru Reklam İçerikleri

Instagram reklam yönetimi yapmak için reklam içeriklerini doğru seçme yetkinliğine sahip olmak gerekir. Çalışmam sırasında siz,n için en ideal görsel veya video reklamları seçiyorum. Bu reklamları sizlere sunarak görüşleriniz çerçevesinden bir reklam listesini oluşturuyorum. Yönetimim sırasında dikkat çeken reklam içerileri reklam kalite puanınızı yükseltirken reklamınıza erişim oranı giderek yükselir. Reklam metinlerinizi ve görsellerinizi hazırlarken, kullanıcıların zihninde pozitif düşünceleri devreye sokacak nöropazarlama yönteminden yararlanıyorum.

Süreci Yakından Takip Edin

Sizin için tüm aşamaları gerçekleştirip, reklamlarınız yayınladıktan sonra görevlerim sona ermez. Önemli olan reklamlar ile size başarıyı sunabilmektir. Bu yüzden reklam yayınları ardından durumu sık sık takip ediyorum. Reklamların görüntülenme sonuçlarına göre bir optimizasyon gerçekleştiriyorum. Reklamlar için eğer yeni bir hedef kitlesi belirleme, metinleri güncelleme gibi işlemler gerekiyorsa bu işlemler hallediyorum. Ardından A/B testler ile süreci takip ediyorum.

Instagram Reklam Yönetimiyle Ürünlerinize Dikkat Çekin

Kurumsal bir şirketiniz varsa ve tasarım ürünlerinize dikkat çekmek istiyorsanız, Instagram reklam yayınını tercih edebilirsiniz. Çünkü Instagram kullanıcıları özellikle tasarım ürün satışı yapan firmaları Instagran reklamları üzerinden bulmaya yönelirler. Sizin için gerçekleştirdiğim projede sadece ürünlerinize yönelik reklamları da Instagramdaki farklı alanlarda öne çıkarabilirim.

Eğer tercihiniz ürününüzü tanıtmaksa, keşfet, hikayeler ve akış kısmında tasarım ürününüzün niteliklerini baz alan reklamları yayınlıyorum. Hedef kitlenin dikkatini çekecek temayı, renkleri, görsel kaliteyi içeren ürün reklamlarıyla, bu ürüne yönelik sipariş taleplerini yükseltebilecek bir çalışma gerçekleştiriyorum.  Instagram ürün reklam yönetimi hizmeti verirken, ürününüz alma olasılığı yüksek olan kitleye hedef kitle analizi ardından ulaşıyorum.

Instagram Reklam Yönetimi Hizmetiyle Kurumsal Kimliği Yansıtma Şansı

Eğer kurumsal markanızın imajını reklamlarda öne almak istiyorsanız bu detaya daha fazla eğilerek reklam içerileri hazırlıyorum. Bu kapsamda reklam metinlerinde, görsellerinde ve videolarda logonuzun yer alması gerekir. Kurumsal imajı güçlendirecek olan başarılı işlerinizi ve referanslarınız reklamlarda kullanarak, kurumsal bir tema yaratıyorum. Bunların aynında hizmetinizi ve ürünlerinizi tanıtacak olan reklamları da Instagram kullanıcılarına sunuyorum.

Instagram reklam yönetimi hizmeti çerçevesinde kurumsal imajınızı öne almak için sektörünüze hitap eden reklam içeriklerini hazırlıyorum. Bu sistemde dönüşümlü olarak bir reklam yayınını gerçekleştiriyorum. Belirli tarihlerde marka imajınızı belirli tarihlerde ise kampanyalarınız hedef kitleye anlatan reklamlar ile dengeyi kuruyorum.

İletişim için:

Scroll to Top