E-Ticaret Sitesi Tasarımı Hizmeti

E-Ticaret sitesi tasarımı hizmeti, E-Ticaret sitenizi hem SEO koşullarında hem de altyapı modelinde doğru bir noktaya ulaştırır. Size sunduğum E-ticaret adresi tasarım hizmeti hakkında bilgi verirken aslında temeldeki çalışmalara değinmem gerekiyor. E-Ticaret sitenizi kurmak için ilk olarak, iyi bir yazılıma ve hosting altyapısına sahip olmanız gerekir. Bu altyapı ise doğru tasarım ve yazılım birleşiminden oluşur. E-ticaret sitenizin kurulumu sonrasında gerekli SEO işlemleri ile de dengeli bir ilerleyiş yakalamak önemlidir. E-Ticaret sitesi tasarım çalışmalarımda yazılım, hosting altyapısı gibi konularda sizin için gerekli şartları sağlıyor, ardından düzene ilişkin çalışmalara geçiş gerçekleştiriyorum.

SEO Performansınızı Artırın

E-Ticaret sayfası tasarım hizmeti adresinizi arama motorlarında üst sıralara taşıyabilecek, kaliteli bir tasarımı kazandırmayı esas almalıdır. Bunun yanında hizmet, satış rakamlarınızda artışı sağlayacak koşulları da kazandırmalıdır. E-Ticaret siteniz için tasarımı yaparken, analytics ve diğer uygulamalar ile ziyaretçi yoğunluğunuzu ölçüyorum. Eğer ideal seviye değilse ziyaretçi yanı potansiyel müşteri yoğunluğunu yükseltecek olan bir tasarımı uyguluyorum. Online satış oranlarını yükseltebilmeniz için anlaşılır, kullanıcı dostu ve kurumsal imajdaki site düzenini adresinize kazandırıyorum.

Ziyaretçilerinizin E-Ticaret sitenizde rahatlıkla aradıklarına ulaşabilmeleri için anlaşılır arayüzü, sekmeleri, ürün açıklamalarını düzene kazandırıyorum. Bu kapsamda potansiyel müşterileriniz karmaşık bir yapıla karşılaşmaz ve rakip sitelere geçiş yapma gereği duymazlar.

Kullanıcı Deneyimi Odaklı Tasarım

E-Ticaret sitenizle başarıyı yakalamak için daha çok kullanıcı odaklı düşünmeniz gerekir. Sitenizin işlevselliği, ziyaretçileriniz için önemlidir. Bu yüzden site tasarımızı yaparken, navigasyon bilgilerine ulaşımı kolaylıkla sağlayacak alanı oluşturmaya, anlaşılır sekmeleri hazırlamaya özen gösteriyorum. Diğer yandan sitenizdeki görsellerin kaliteli olması, site yükleme hızının yüksek performansta olması odaklandığım diğer noktalardır.

Hemen Çıkma Oranını Azaltın

İnternet üzerinden alışveriş yapmayı tercih edenler hızlı bir internetleri olsa dahi alışveriş konusunda problem yaşayabilirler. Bunun sebebi sitelerin karmaşık arayüzleri ve düşük sayfa açılış hızlarıdır. Bu iki problem ile karşılaşan ziyaretçi ise beklemek yerine rakip sitelerde aradığını bulmaya yönelir. E-Ticaret adresi tasarım hizmeti ile internet kullanıcılarının rahat şekilde alışveriş yapabilmesine imkan sunacak detayları sitenize kazandırıyorum. Aynı zamanda site açılış hızının yükselmesine yönelik çalışmalarımı gerçekleştiriyorum. Bu kasamda E-Ticaret sitenizde kullanıcıların daha kolay alışveriş yapmasını sağlayabilir, olumlu geri dönüşler alabilirsiniz.

E-Ticareti sitenizde şık, trend görünümü ve düzeni yansıtan tasarımı tercih etmeniz sizin için avantaj sağlar. Son senelerde ön planda olan Fiat Design akımına uyumlu bir site tasarımı markanıza ait kaliteyi aktarabilmenize olanak tanır. E-Ticaret sitesi tasarım hizmeti kapsamında renkleri, boş alanlar üzerindeki işlevli sekmeleri, görselleri ön plana alan trend bir tasarımı sizlere sunuyorum. Bu kapsamda karmaşık tasarımlar yerine, sade ve etkili tasarımla trendi yakalayabilmenize olanak sağlıyorum. Bu tip bir tasarım hem sizin için hem de ziyaretçileriniz için daha rahat bir kullanımı sunar.

Sepet Bölümüne Özel Çalışmalar

E-Ticaret sitesi tasarım projesi gerçekleştirirken, sitenin sepet bölümüne ilişkin özel çalışma yapılmalıdır. Çünkü pazardaki satış hedeflerinizi için en önemli alan burasıdır. Ziyaretçilerinizi satın almaya yönlendiren sepet bölümü rahatlıkla görünür bir alanda olmalıdır. Kullanıcılar ürünleri sepetlerine eklediklerinde ise sitenin diğer sekmelerinde gezinseler dahi tek tıkla sepete dönebilmelidirler. Ardında ödeme sayfasına yine kolaylıkla bağlanılmalıdır. E-Ticaret sitesi tasarımı hizmeti sunarken tüm bu detaylara dikkat ederek işlevsel bir siteyi sizin için hazırlıyorum. Sepet ikonunuzu her alanda görünür kılan site tasarımlarını, masaüstü ve mobil uyumlu şekilde hazırlıyorum.

İncelemeler ve Blog Alanı

E-Ticaret sitenizin kurumsal imajı yansıtması için güven vermesi gerekir. Bu güveni ise sitede yer vereceğim ürün ve müşteri yorumları bölgesi ile rahatlıkla kazanabilirsiniz. Hizmetiniz, ürünleriniz ve markanıza hakkında yapılan olumlu yorumları bu alanda yayınlayabilirsiniz. Potansiyel müşterilerinizin size olan güveni yorum paneli sayesinde artar.

Sayfanıza yorumlar bölümünün haricinde haberler alanı da ekleme isteğiniz varsa bunu sizlere sunuyorum. Medyada sizinle ilgili olan pozitif haberleri veya aldığınız ödülleri site düzenine eklediğim özel bir bölümde sunabilirsiniz. Sertifikalarınız bu alanda sergileyebilirsiniz. SEO’ya uygun şekilde hazırladığım site düzenine ek olarak bu alanları yaratmak, markanıza olan güveni yükseltmekte önem taşır.

E-Ticaret sitesi tasarımı hizmeti verirken tüm bunlarından yanında site içi hiyerarşiye de özen gösteriyorum. Örneğin ürün kategorilerinin hiyerarşisinin taleplerinize göre düzenlemesi proje kapsamında yer alır. Menü çubuğu harici kategorilerin sıralanması, kategorilerin alt alta düzenlenmesi gibi adımlar tarafımca gerçekleştirilir.

İletişim için:

Scroll to Top