WordPress Site Kurulumu Hizmeti

WordPress site kurulumu hizmeti, WordPress sitenizin performanslı çalışmasını sağlayacak ideal bir kurulumu size kazandıran hizmettir. WordPress cPanel üzerinden site yöneticisi girişi ile kurulum sağlamak mümkündür. Ancak herkes bu alandan kurulumu yapacak bilgiye sahip olmayabilir. Yada kurulum sistemini aşina olmayabilir. Ayrıca klasik bir kurulumu yapmak SEO’da ve sıralamada başarıyı getirmez. Bazı önemli kriterler bireysel kurulumda göz ardı edilirse, sistem yüksek performansta çalışamaz. İşte tam bu noktada WordPress adres kurulumu hizmeti ile sizlere gerekli desteği her aşamada sunuyorum. Kurulumu kapsayan tüm adımları sizin için gerçekleştiriyorum.

WordPress Site Kurulum Hizmetinde Her Adım Önemli

WordPress sitesi kurmak için birçok farklı adımı izlemek gerekir. Kurulumu sağlarken tüm bu adımları hassasiyet ile izlemek ise WorldPress kurulum uzmanının işidir. Bu açıdan adresiniz için kurulumda izlediğim adımları şu şekilde sıralarım:

  • Sıfırdan WordPress kurulumu,
  • cPanael üzerinden veya FTP üzerinden site kurulumu,
  • WordPress sitesi tema kurulumu hizmeti,
  • WordPress ilişkili eklenti seçimi ve kurulumları,
  • Robots.txt ve Sitemaps kurmak,
  • WordPress sitenizi Türkçeleştirme,
  • Site için ideal yapılandırma ayarlarını oluşturma,
  • Site sayfalarını kurma,
  • Site güvenlik ayarlarını tanımlama,
  • WordPress Cache eklenti kurulumu ve ayarlarını belirleme,

Bu gibi adımların tümünü kurulum hizmetinde sizlere sunarak WordPress altyapılı siteniz kullanıma hazır hale getiriyorum.

WorPress Kurulumunda Profesyonel Müdahale Farkı

WordPress site kurulumunda aslında birçok farklı teknik detay bulunur. Örneğin veri tabanı oluşturma, güvenlik protokollerini belirleme bunlardan bazılarıdır. Özellikle de hosting panelinde kolay seçenekler yoksa kurulum için profesyonel bir müdahale gerekir. Böyle bir durumda size sunduğun kurulum desteğinden yararlanabilirsiniz. Sizin için WordPress sayfanızın temellerini atıyor ve SEO’ya uyumlu bir temayı teslim ediyorum. Talep etmeniz halinde teknik destek hakkında gereksinimlerinizi de kurulum ardından karşılıyorum.

WordPress Site Kurulumunda Tema Demolarına Erişme İmkanı

WordPress kurulumu yaparken, sizin için ücretli veya ücretsiz birçok tema seçeneği sunuyorum. Bunlar arasından markka ve blog konseptinize en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Örneğin, belirli temalarda import dosyasız modelleri ile karşılaşabilirsiniz. Bu zamanlarda ise kurulum için kod bilgisine sahip olmanız gerekir. Yönetim paneli çok karmaşıksa yine sorunlar yaşayabilir, aklınızda yer alan görüntüyü sitede bir türlü yakalayamayabilirsiniz.

İşte tam bu noktada WordPress demo site kurulumu gerçekleştirerek, akınızda yer alan görüntüye aramızda fikir alışverişi yaparak ulaşabilmemizi sağlıyorum. Sizin görüşleriniz ve sitede yansıtmak istediğimiz görünüm benim için önem taşıyor. Demolardan arasından birinde karar kıldığımızda ise gerekli yapılandırma ile kalıcı siteyi kuruyorum. Tüm bu adımlar ardından WordPress sitenizi %100 Türkçeleştirme çalışmasını gerçekleştiriyorum. Bu tabi ki de sizin tercihlerinize bağlıdır. Ardından gerekli olan diğer detay ayarlamaları gerçekleştiriyorum.

WordPress Site Kurulumda İdeal Sayıda Eklentiyle Siteye Hız Kazandırma

WordPress site kurulumu hizmeti alırken size site kullanımında lazım olacak eklentileri sunan bir çalışmadan yararlanmanız gerekir. Profesyonel olmayan kişiler, kullanımda lazım olacak eklentileri bulmaz ve birkaç kod ile yaratılabilecek eklentileri sayfanıza eklerler. Bu gibi müdahalelerden korunmanız önemlidir Unutmayın, WordPress sayfanızda ne kadar gereksiz eklenti bulunursa adresiniz o kadar fazla sorun çıkarır. Çünkü gereksiz sayıda eklenti, yüksek sorgu sayısını beraberinde getirir. Bu da site hızınızın yavaşlamasına ve ziyaretçi kaybına yol açar.

Tüm bu nedenlere bağlı olarak hizmetimden yararlandığınızda, sizin için doğru oranda işlevli eklentileri sunuyorum. Eğer temel düzeyde kod ile kurulabilecek eklentiler varsa bunlar için ekstra bir işlem gerçekleştiriyorum. Temelde eklenti dağılımını SEO tekniklerine uygun şekilde sağlamayı hedefliyorum. İlk adımda işe koyulmadan önce fikir alışverişiyle ne kadar eklentiye ihtiyaç duyduğunuz belirliyoruz. Ardından kurulumda gerekli yapılandırmaları sağlıyorum.

Profesyonel WordPress Site Kurulum Hizmetiyle Robot.txt’yi Gözden Kaçırmayın

WordPress site kurulumu yapma aşamasında gözden kaçırılan noktalar arasında site haritası ve robot.txt yer alıyor. Ancak bunlar sitenizi arama motorunda yükseltmek için önem verilmesi gereken detaylardır. Google benzeri büyük arama motorları sitenizi kullanıcılara fark ettirmek, sergilemek için botları kullanırlar. Botlar ise sürece başlarken robot.txt dosyasında gezinti yaparlar. Bu alanda gerekli izni sitenize vermeleri gerekir ki diğer sayfalarda araht bir gezinti yapabilsinler. İşte bu yüzden ilk adımda botlardan iyi puanı yakalamak amacıyla robot.txt kurulumunu kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyorum. Ardından site haritasını SEO kriterlerine uygun olarak kuruyorum. Bende WordPress site kurulumu hizmeti alırken başarılı sonuçları elde etmeye yönelik şartlardan yararlanabilirsiniz.

İletişim için:

Scroll to Top