WordPress Web Tasarımı Hizmeti

WordPress web tasarım hizmeti ile markanızın sesini taşıyan SEO ve mobil uyumlu internet sitenizi hemen gerçeğe dönüştürelim. Yüksek performanslı, yönetim panelli WordPress web tasarım hizmeti için okumaya devam edin.

WordPress uzun zaman önce, sadece bir blog yazılımı olmaktan çıktı. İçerik yönetimi sistemi olarak başladığı bu yolda, inanılmaz projelerin hayata geçirildiği bir sistem oldu. Blog sitesi, kurumsal siteler, e-ticaret sitesi, dizin sitesi, dinamik listeleme siteleri (emlak/araç kiralama) gibi birçok farklı şekildeki projeyi WordPress ile yapmak bir hayli kolaylaştı.

Themeforest.net gibi sitelerden ortalama 40-60$’a alacağınız temalarla saniyeler içerisinde profesyonel, fonksiyonel siteler yapabilir oldunuz.

Ama bu birçok problemi beraberinde getirdi.

 1. Temalar rekabete girdi ve çok ağır hale geldiler,
 2. En iyi oylanan temayı herkes kurdu ve birbirinin aynısı yüzlerce site ortaya çıkmaya başladı,
 3. Tasarım fiyatları ucuzladı.

Özellikle özgünlüğünü yitirmiş sitelerle dolup taşan internet en büyük problemdi.

Uzun zamandır kendi ajansım üzerinden veya bireysel olarak WordPress web tasarım hizmeti veriyorum. WordPress ile binlerce site kurdum ve yüzlerce web tasarım hizmeti verdim. Bu site üzerinden hizmetlerimi öne çıkarıyorum ve WordPress web tasarım hizmeti de bunlardan bir tanesi.


WordPress Web Tasarım Hizmeti

Her şeyi yapma imkanı tanıyan bir CMS (içerik yönetim sistemi) olan WordPress ile istediğiniz şeyleri hayata geçirmek benim için çok kolay. Sitenize özel web tasarım hizmeti, SEO ayarlarının yapılandırılması, kullanıcı deneyiminin optimize edilmesi, mobil uyumluluğun yapılandırılması gibi birçok şeyi benden WordPress web tasarım hizmeti aldığınızda yanında alıyorsunuz. Hem tasarım için hem SEO ayarları için kapı kapı gezmenize gerek kalmıyor.

Markanızın kurumsal kimliğine uygun, hedef kitlenize en uygun, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan bir web tasarım hizmeti veriyorum. Sınırsız içerik ve sayfa ekleme özelliği ile internet sitesi ihtiyaçlarınızı karşılıyorum.


Web Tasarım Hizmeti Neden Gerekli?

Daha önceden de dediğim gibi WordPress birçok şeye imkan tanıyor ve en büyük tema pazarı olan ThemeForest.net üzerinden binlerce mükemmel temayı 40-60$ civarında satın alabiliyorsunuz.

Bu aslında güzel bir şey ama inşaat için yapılmış hazır bir tema alacağınızı düşünelim. Muhtemelen hem beğendiğinizi hem de en çok satılan & en iyi incelemeleri olanı alacaksınız.

Rakiplerinizden birinin aynı şeyi yapmış olma ihtimali nedir? Muhtemelen çok yüksek. Eğer bir müşteri X adlı rakibin sitesinden çıkıp sizin sitenize girerse ve aynı tasarımı görürse hoş bir izlenim olmayacaktır.

Bu yüzden web tasarım hizmeti size gerekli.

WordPress web tasarım hizmeti ile sizi PSD temanın çizim masrafı, HTML & CSS’e dökümü ve bunun WordPress paneline entegrasyonu gibi bir masraftan kurtarıyorum ve hepsi bir arada bir iş ortaya çıkarıyorum.

Elementor eklentisinin Pro versiyonu ile WordPress’teki en küçük detayları bile düzenleyebiliyorum. WooCommerce mağazanızdaki tekil ürünü, ürün etiketini, yazı etiketini ve daha birçok şeyi.


Neden Beni Seçmelisiniz?

 • Yüzlerce WordPress web tasarım tecrübesine ve binlerce WordPress site tecrübesine sahibim 7 yıldan uzun süredir bu işlerle ilgilenen birisiyim.
 • Hazır tasarımlar kullanarak hantal, kopya siteler yapmıyorum. Tamamen sizin markanıza ve isteklerinize göre siteler tasarlıyorum.
 • SEO ile başlayan bir dijital pazarlama ajansının sahibiyim. Yüzlerce markaya SEO hizmeti verdim bu yüzden %100* SEO uyumlu WordPress siteler yapıyorum.
 • Mobile-first‘e fazlasıyla hakimim, internet sitenizi %100 mobil uyumlu şekilde tasarlıyorum.
 • Pagespeed Insight verilerinin önemini biliyorum, aşırı DOM oluşturmadanhızlı açılan internet siteleri yapıyorum. Lazy-load ve gerekirse cache eklentilerini kuruyorum.
 • Lisanslı programlar ve lisanslı eklentiler kullanıyorum ve sitenizin güvenliğini kesinlikle riske atmıyorum.
wordpress-web-tasarim-elementor-lisans
Sitenizin tasarımının WordPress’e uygulanmasında kullanılan sayfa yapıcı eklentinin lisansının olduğuna dair kanıt.
wordpress-web-tasarim-adobe-lisans
Profesyonel tasarım süreci için son sürüm Adobe Creative Cloud uygulamalarının olduğu lisansıma dair kanıt.

WordPress Web Tasarım Süreci Nasıl İlerliyor?

Eğer buraya kadar geldiyseniz ya ikna oldunuz ya da olmak üzeresiniz. Size, benimle çalışmaya karar verirseniz sürecin nasıl ilerleyeceğinden birazcık bahsetmek istiyorum.

Öncelikle web tasarım 1-2 günde olacak bir şey değil, tasarımın çizimi, taslağın oluşturulması, tasarımın onaylanması, final revizeler ve WordPress’e geçiş süreci gibi bir süreç var ve bu süreç en az 7-14 gün sürebilir.

Hazır tema kurulumu olmadığı için, markanız için tüm tasarım işlemi sıfırdan yapılacak. Bunun için de esnek çalışabilmem gerekiyor.

Süreç:

 1. İletişime geçersiniz ve projenize dair temel bilgileri verirsiniz,
 2. Beğendiğiniz tasarımları, nasıl bir şey istediğinize dair örnekleri gönderirsiniz,
 3. Attıklarınız doğrultusunda bir taslak hazırlanır ve size gönderilir, taslak üzerinden eksikler ve çeşitli düzenlemeleri söylersiniz,
 4. Söylediklerinizle birlikte revize edilen tasarım ilk gerçek taslak haline gelir Adobe Xd üzerinden tasarlanan tasarım size gönderilir,
 5. Onaylamanızla birlikte tasarım WordPress’e entegrasyon edilmek üzere çalışmaya başlanır.
 6. İlk sunum yapılır, canlı ortamda olan tasarımınızla ilgili son revize istekleriniz yapılır ve yapıldıktan sonra teslim edilir.

İletişim için:

Scroll to Top